siz isteyin yeter

#bizlemümkün

Kargoist olarak, İstanbul'dan yola çıkarak başladığımız serüvenimizde, Türkiye'nin öncü dağıtım hizmet sağlayıcıları arasında kendimize sağlam bir yer edindik. Başarımızın temelinde, müşteri beklentilerini sadece karşılamakla kalmayıp, aşan bir hizmet anlayışı yatmaktadır. Bu yolculukta, bize eşlik eden binlerce değerli yol arkadaşımızla birlikte, durmaksızın ilerlemeye devam ediyoruz.

Çeşitlilik ve esneklik, sunduğumuz moda sektörüne özel hizmetlerin temel taşlarını oluşturur. Standart teslimattan ertesi gün teslimata, randevulu teslimattan aynı gün teslimata kadar geniş bir yelpazede hizmet sunuyoruz. Ek olarak, geri dönüşümlü teslimattan kapıda iade toplama hizmetine kadar moda dünyasının ihtiyaçlarına yönelik inovatif çözümlerle fark yaratıyoruz. Geniş araç, motor ve scooter filomuz ile her türlü ihtiyaca cevap verirken; mağazadan mağazaya, depolardan mağazalara ve depolara teslimatlarla kurumsal çözümler üretiyoruz.

Sektördeki lider konumumuzu, %97,5 kapıda ödeme başarısı ve %99,8 teslimat oranıyla ulaştığımız rekorlarla pekiştiriyoruz. 24 saat içinde gerçekleştirdiğimiz teslimatlarla, müşterilerimize benzersiz bir hizmet deneyimi sunuyoruz. "Bizle Mümkün" sloganımız, bizi tercih eden yerli ve global markaların bize olan güveninin bir yansımasıdır.

Kargoist olarak, her bir moda markasının ihtiyaçlarını ön planda tutarak, onlara özel çözümler geliştirmeye odaklanıyoruz. Sektördeki yenilikçi yaklaşımımız ve kaliteli hizmet anlayışımızla, kargo ve lojistik ihtiyaçlarınızda güvenilir ortağınız olmaya devam edeceğiz. Biz Kargoist'iz. Bizle her şey mümkün.

randevulu teslimat


kargolarınız önceden randevu alınarak zamanında teslimi sağlansın

kapıda ödeme sistemi


gönderilerin ücretleri teslim sırasında tahsil edilir

api entegrasyon kolaylığı


kullandığız yazılımlara api ile tam uyumlu alt yapı

dağıtım

istanbul, ankara, bursa, kocaeli, izmir, antalya gibi büyükşehirler başta olmak üzere 28 il 152 ilçede hizmetinizdeyiz

hedeflerimiz

2023 yıl sonuna kadar Türkiye’nin her ilinde dağıtım yapmayı hedefliyoruz.

bize güvenenler ne dedi?

%97,5 kapıda ödeme teslim oranı

#bizlemümkün
Müşterimiz olun